Dzieci z panią stoją przy wodnym placu zabaw. Widać armatki wodne, prysznice, z których leje się woda.

26 czerwca Słoneczka wybrały się na wodny plac zabaw do Parku Chopina. Dzieci korzystały z dostępnych na miejscu atrakcji: armatek wodnych, prysznicy, tunelu wodnego itp. Największą atencją cieszyły się wiaderka napełniające się wodą.

Grupa dzieci z nauczycielem pod Radiostacją

Dnia 24 czerwca Słoneczka wybrały się na spacer do parku sensorycznego przy Radiostacji. Dzieci z ciekawością odkrywały możliwości zainstalowanych tam urządzeń i eksperymentowały dźwiękiem. Poznały także historię oraz ciekawostki związaną z najwyższą drewnianą konstrukcją w Europie.

dzieci stoją przy siatce za którą znajdują się zwierzęta- kozy
Dnia 19.06.2024 r. dzieci z grup ,,Kropelki” i ,,Iskierki” odwiedziły Park Przygód i Atrakcji ,,ALELE” w Wilkowicach. Miejsce urzekło nas wszystkich. Dzieci z radością obserwowały obecne na miejscu zwierzęta, a także podziwiały otaczającą przyrodę.