plakat informacyjny
klasa 8a pozuje wraz z wychowawca i dyrekcją. Ukończenie szkoły podstawowej

Z ogromną radością ogłaszamy, że uczniowie klasy 8a pożegnali rok szkolny, kończąc tym samym edukację w Szkole Podstawowej nr 18. Dzisiaj, 21 czerwca, odbyła się uroczysta akademia, podczas której nasi zdolni uczniowie zaprezentowali zabawną scenkę, która wywołała wiele śmiechu i radości wśród obecnych.

Uczniowie stpoją w czasie apelu przy okazji zakończenia roku szkolnego 2023/24 na pierwszym planie poczet sztandarowy

Zakończył się rok szkolny, a rozpoczęły wakacje.

Uczniowie w dniu dzisiejszym, 21 czerwca, pożegnali ubiegły rok szkolny. Podczas uroczystej akademii otrzymali nagrody i uznanie za swoje osiągnięcia zdobywane przez cały rok. Potem udali się do swoich klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa. Był to dzień pełen radości.

Dziewczynki siedzą na kocu w czasie warsztatów hydrologicznych, przed nimi kuweta z wodą z Kłodnicy

W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 4b wzięli udział w warsztatach "Wodne stwory" w ramach projektu National Geographic. Zajęcia poprowadziła pani dr Klaudia Cybulska.