dzieci na wycieczce do egzotarium

W sobotę 24 lutego Szkolne Koło Krajoznawczo -Turystyczne wybrało się do niedawno rozbudowanego Egzotarium w Sosnowcu.

plakat masz talent

Zapraszamy do zgłoszeń do szkolnego konkursu talentów.

Do 8 marca wyślij do organizatorek 2-3 minutowy filmik ze swoim talentem .

szkoła

Uprzejmie informujemy, że trwają zapisy do klasy 1 dla dzieci z rocznika 2017 . Karta zapisu dostępna jest poniżej lub do pobrania na portierni. Wypełniony formularz proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły w godzinach 8.00 – 15.00. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 32 231 02 42.

Wstępne formularze należy złożyć do 15 marca 2024r.

ludzka głowa dzień walki z depresja

Ministerstwo Zdrowia w 2001 roku dzień 23 lutego ustanowiło Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją. Organizowane z tej okazji różne kampanie mają na celu zwrócić uwagę na fakt występowania depresji oraz potrzebę upowszechniania wiedzy w zakresie jej objawów i zachęcanie chorych do podejmowania leczenia.