Dziewczynka i chłopiec trzymają dyplom oraz nagrodę za wyróżnienie w konkursie plastycznym Sport to zdrowie. Nagroda to kolorowanka oraz ludzik play mobile.

Zuzanna Pazdrowska z grupy Słoneczka oraz Wojciech Pazdrowski z grupy Śnieżynki, zdobyli wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym Sport To Zdrowie. Serdecznie gratulujemy!

Grupa dzieci z nauczycielami i strażakami stoi przed budynkiem straży pożarnej. W tle widać wozy strażackie.

10.04.2024 dzieci z grupy Chmurki i Zefirki uczestniczyły w wycieczce do Straży Pożarnej w Gliwicach. Spotkanie ze strażakami było bardzo ciekawe, dzieci poznały szczegóły pracy strażaków, oglądały wozy strażackie, potrzebne sprzęty do gaszenia pożarów oraz usłyszały różne ciekawostki.

Grupa dzieci stoi w muzeum chleba i ogląda eksponat. Widać stare młynki, wagę oraz różne inne narzędzia używane w kuchni.

"Gwiazdki" i "Chmurki" wybrały się do "Muzeum Chleba" w Radzionkowie. Dzieci poznały ciekawe eksponaty, zapoznały się ze sposobami wypieku chleba oraz samodzielnie upiekly bułeczki.