wolontariuszki czytaja uczniom książkę w ramach akcji czytelniczej

W październiku nasi wolontariusze odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 8 oraz Przedszkole Miejskie nr 18, przynosząc ze sobą książki i dobry humor.

Rysunek jarzębiny i ogłoszenie o konkursie Czy jesień musi być smutna

Szkoła Podstawowa nr 18 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Gliwicach, ul. Okrzei 16, zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna?”.

dziewczynka karmi alpakę

Dnia 12 października uczniowie naszej szkoły odwiedzili Alpakarnię Alpakcafe. Wycieczka rozpoczęła się od karmienia alpak oraz innych zwierząt, co okazało się niesamowitym doświadczeniem. Dzieci z radością podawały przysmaki, a alpaki chętnie podchodziły i jadły z rąk.

Biała postać z tablica ogłoszenie o terminach

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2024/2025 - etap szkolny