uczniowie w sali gimnastycznej w trakcie zawodów hobby horse

W środę, 9 października, w naszej szkole odbyły się długo wyczekiwane przez uczniów zawody Hobby Horse. Na torze wyścigowym, przygotowanym przez Samorząd Szkolny, stanęło 13 klas, każda ze swoim własnym koniem na patyku. Dwuosobowe delegacje zapoznały się z regulaminem konkurencji, a następnie klasowi "jeźdźcy" ruszyli, by na swoich wierzchowcach pokonać tor przeszkód.

Każda klasa miała również za zadanie zaprezentować swojego Hobby Horse. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a pozytywna energia towarzyszyła im przez cały czas trwania rywalizacji. To było niezapomniane wydarzenie, pełne uśmiechu i wspólnej zabawy.

Najlepsze wyniki we wszystkich konkurencjach osiągnęły klasy 6c i 8a. Gratulujemy zawodnikom sprawności fizycznej oraz pomysłowości w wykonaniu imitacji konia!

Zobacz więcej:Facebook