uczniowie

Tradycyjnie 21 marca w pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole odbył się na żywo wraz z publicznością Finał szkolnego MAM TALENT.

Do Finału trafiło 9 najzdolniejszych uczennic naszej szkoły, które zaprezentowały się w trzech kategoriach: taniec/gimnastyka, śpiew oraz rysunek. W finale uczennice zaprezentowały się fantastycznie, jury aż brakowało słów, aby ocenić ich występ.
W przerwach gościnnie wystąpiła Mistrzyni Federacji Mażoretek - Yasmine Chihab z 8a oraz wyróżniona w castingu Antonina Ignasiak z 3b - gra na pianinie.

Po wszystkich występach jury obradowało bardzo burzliwie, wybrało jednak jednogłośnie po pierwszym miejscu z każdej kategorii. Oto zwyciężczynie:
Dominika Razinkova z 8c - kategoria rysunek
Zofia Lisiecka z 6b - śpiew
Hanna Stachel z 2b - taniec.

Dyrekcja wraz z samorządem wręczyła każdemu uczestnikowi dyplom oraz grę ufundowaną przez CH Forum, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo bony do sklepu Empik, ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Jeszcze raz GRATULUJEMY i mamy nadzieję, że za rok pokażecie więcej talentów :)

Zobacz więcej:  Facebook