sabina z darami

Dziś z samego rana znów pakowaliśmy bagażnik z pomocą dla Naszych sąsiadów. Zapakowaliśmy śpiwory, koce i ręczniki, żywność, środki czystości oraz pampersy i chusteczki dla dzieci.  Z samego rana zawieźliśmy wszystko do Caritasu przy Kościele pw. Chrystusa Króla w Gliwicach.

Pierwszy tydzień minął, ale nie zwalniamy tempa!

W dalszym ciągu prowadzimy nasze zbiórki, z naciskiem na rzeczy najpotrzebniejsze na froncie. Grupa Gliwice dla Ukrainy przesyła te rzeczy bezpiecznym korytarzem dla ukraińskiego wojska.

Zbieramy:
- Lekarstwa dla ludzi we Lwowie (grypa/przeziębienie, przeciwbólowe, dla dzieci)
- Na front do tamowania krwotoków, bandaże, gazy, octenisept.
- koce, śpiwory, jedzenie, środki czystości, ręczniki papierowe, papier, podpaski,
- zeszyty, ołówki, kredki, strugawka, plecaki worki (to co przyda się na start naszym nowym kolegom i koleżankom w szkole, którzy dołączają każdego dnia)

PEŁNA MOBILIZACJA! 💙💛