dzwonki świateczne

Dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły

serdecznie zapraszają wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i zaprzyjaźnionych sąsiadów na coroczny SZKOLNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się w szkole w piątek 13 grudnia 2019 roku w godzinach od 16.00 do 19.00.

noc i oświetlone drzewo

Uczniowie ósmej klasy  wybrali się w piątek 29.11.2019r. na jednodniową wycieczkę do Wiednia. Dzień spędzony w stolicy Austrii był bardzo intensywny. Zwiedziliśmy najważniejsze zabytki znajdujące się w centrum Wiednia: Katedrę Św.Szczepana, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Ratusz, Kościół Wotywny, Operę oraz wiele innych interesujących miejsc.

Fotografie młodej królowej Elżbiety

W tym roku piątoklasiści podczas zajęć ENGLISH IS FUN napisali list do Królowej Elżbiety II. W liście pytali się o zwierzaki królowej oraz przesłali serdecznie pozdrowienia. Dzieci dołączyły również piękne rysunki i pocztówkę z Gliwic.

dzieci pozują w sali lekcyjnej z misiami

Jak co roku w naszej szkole 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie w tym dniu przynosili swoje ukochane pluszowe maskotki, które towarzyszyły dzieciom w nauce.