serce

Szkolny Klub Wolontariatu pomaga Gliwickiej Inicjatywie Obywatelskiej w zbiórce niezbędnych produktów pierwszej potrzeby dla pacjentów gliwickich szpitali.

Co potrzebujemy?: chusteczki nawilżone, oliwka dla dzieci, gąbki, ręczniki papierowe, papier toaletowy, pianka do golenia, woda niegazowana mała, podkoszulki, piżamy  (mogą być stare, czyste; także dużych rozmiarów).

komputer i głowa

Kochani uczniowie!!! W związku z zagrożeniem jakie niesie ze sobą Koronawirus, zostało wprowadzone nauczanie zdalne. Oto kilka wskazówek, jak uczyć się w domu efektywnie, szybko i skutecznie.

plakat informujący

UczyMI SIE

czyli Dzień Misia w naszej szkole

Zapraszamy do udziału w konkursie

Nie zapomnijcie przyprowadzić misia na lekcje.

telefon komórkowy

Samorząd Szkolny i Szkolny Klub Wolontariatu przesyła serdecznie pozdrowienia i uśmiechy z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który jest obchodzony 21 listopada.