muszle

Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, pracownicy ZSP 8 i wszyscy chętni !!!!!!!!

Już ponad połowa wakacji za nami, a czas biegnie nieubłaganie. Coraz częściej myślimy z tęsknotą o szkole. Wyślijcie więc „POCZTÓWKĘ DO SZKOŁY”.

Jak to zrobić?

tyta

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie  na zebranie z dyrekcją, pedagogiem oraz wychowawcą 26 sierpnia 2020 r. o godzinie 17:00.

Jeżeli Rodzic jest w posiadaniu „gotowości szkolnej” oraz karty zdrowia to prosimy o dostarczenie w dniu zebrania lub do sekretariatu.

dzieci

Szanowni Rodzice

Zachęcamy Państwa do indywidualnego ubezpieczenia dzieci. Okres ubezpieczenia za rok szkolny 2019/2020 kończy się 31.08.2020r.  Aby zapewnić ciągłość ochrony ubezpieczeniowej (od 1 września 2020r.) należy opłacić składkę do 31.08.2020r. Szczegóły dotyczące propozycji ubezpieczenia oraz wybór wariantów (wysokość składek) znajdują się w zakładce Rodzice na stronie szkoły i przedszkola.

świnka skarbonka i ludziki wrzucające monety

W  czerwcu 2020 r.  komisja stypendialna przyznała wyróżniającym się uczniom stypendia za naukę Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!