Szanowni Rodzice,

chcielibyśmy przekazać, że przedszkole w poniedziałek jest otwarte i na tą chwilę nie zostały wprowadzone absolutnie żadne ograniczenia, czy też nowe wytyczne dotyczące funkcjonowania przedszkoli.

15 października obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk. Każdy z nas wie, jak ta codzienna czynnośc jest ważna - szczególnie w obecnej sytuacji. Nasze Misie tego dnia usłyszały raz jeszcze dlaczego mycie rąk jest tak istotne, następnie pokazywały jak należy robić to poprawnie. Poszło im śpiewająco, zobaczcie sami!

Dnia 9 października 2020 dzieci z grupy „Tygrysków” oraz klasa IIIc rozpoczęli realizację programu uzupełniającego „Las w czterech porach roku”. Dzieci udały się na wycieczkę do pobliskiego parku. Szukały oznak jesieni, rozwiązywały zagadki przyrodnicze, układały wyrazy z kasztanów, żołędzi, szyszek i patyków. Wspólnie pracowały i rozwiązywały przedstawione im problemy. Na zakończenie wzajemnie przygotowały dla siebie zadania, których efekty będą eksponowane w galerii prac. Wspólna zabawa okazała się ciekawą formą integracji, poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczeń - wszyscy świetnie się bawili.