kwiat w słoiku

Zachęcamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do wzięcia udziału w XX akcji Góra Grosza, która rozpocznie się 25 listopada 2019 i potrwa do 2 stycznia 2020. Serdecznie zapraszamy o wrzucanie monet, aby pomóc dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Skrzynka dostępna będzie w sali nr 10.

plakat reklamujący Eurowizje junior

Eurowizja Junior to niezwykłe muzyczne wydarzenie, które odbędzie się 23 i 24 listopada w Arenie Gliwice. Z tej okazji organizator koncertu przygotował dla gliwickiej oświaty zniżkę na FINAŁ JURORSKI, który odbędzie się 23 LISTOPADA 2019 (SOBOTA - PRZEDDZIEŃ FINAŁU "TELEWIZYJNEGO").

śmieszne dynie leżą na parapecie

W dniu 31.10. obchodziliśmy Dzień Dyni. Z tej okazji dzieci z grup Motylki i Żabki wzięły udział w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. Nie zabrakło zabaw i konkurencji sprawnościowych a ponadto dzieci własnoręcznie wykonały najśmieszniejsze dynie .