dzieci

Szanowni Rodzice

Zachęcamy Państwa do indywidualnego ubezpieczenia dzieci. Okres ubezpieczenia za rok szkolny 2019/2020 kończy się 31.08.2020r.  Aby zapewnić ciągłość ochrony ubezpieczeniowej (od 1 września 2020r.) należy opłacić składkę do 31.08.2020r. Szczegóły dotyczące propozycji ubezpieczenia oraz wybór wariantów (wysokość składek) znajdują się w zakładce Rodzice na stronie szkoły i przedszkola.

obrazek z narysowanym słońcem na hamaku

Radosnych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji życzy wszystkim Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 8.

Udanego wypoczynku! 

na obrazku widoczny jest plac zabaw z kolorowymi linkami do wspinaczki

Nasz nowy plac zabaw jest już prawie gotowy. Mamy mnóstwo wspaniałych linek do wspinania się, zjeżdżalnię i lada moment pojawią się huśtawki.Musimy jednak jeszcze chwilkę zaczekać aby móc się nim w pełni cieszyć, ponieważ czekamy na zakończenie wszystkich działań związanych z odbiorem czyli kontrolą pomontażową, którą przeprowadzą specjaliści aby zabawa na nim była w pełni bezpieczna. Dlatego też prosimy o chwilę cierpliwości i nie korzystanie z placu do momentu zakończenia wszystkich procedur.