Start
- Szczegóły
- Odsłony: 394
W ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie zorganizowano konkurs dla klas pierwszych pod hasłem „Talerz pełen zdrowia”. Pierwszoklasiści, wykorzystując różne techniki plastyczne, propagowali zdrowe odżywianie.
- Szczegóły
- Odsłony: 472
Nasza szkoła bierze udział w programie psychoedukacyjnym „Łączą nas relacje”, prowadzonym przez Fundację EmocJA oraz markę NIVEA. W związku z tym w klasach siódmych zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe.
- Szczegóły
- Odsłony: 292
25 maja uczniowie z koła krajoznawczo-turystycznego odwiedzili Wioskę Indiańską w Zalasie. Podczas wycieczki szukali złota, oglądali oryginalne tipi i kości zwierząt, a także pokonywali indiański „Szlak Dzikiego Zachodu” – wspinali się po linie, przechodzili przez pajęczynę, równoważnię oraz inne przeszkody.
Czytaj więcej: Przygoda na Dzikim Zachodzie – wycieczka do...
- Szczegóły
- Odsłony: 333
W piątek, 23 maja, uczniowie klas 5b i 5c wybrali się na spływ kajakowy po Małej Panwi. To była niezapomniana przygoda! Młodzi kajakarze znakomicie poradzili sobie z przeszkodami i różnymi trudnościami, a malownicze widoki dopełniły uroku wyprawy. Po spływie wszyscy ze smakiem zjedli kiełbaskę z ogniska.
Czytaj więcej: Spływ Kajakowy po Małej Panwi – Dzień Pełen...
Strona 62 z 346



