uczniowie

Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów należy już do tradycji naszej szkoły To wyjątkowo ważny dzień dla świeżo upieczonych pierwszoklasistów. Szkoła to bowiem nowe obowiązki, otoczenie, a także nowe wyzwania.

15 października, najmłodsi dołączyli do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści     w obecności rodziców  i wychowawców w salach lekcyjnych zademonstrowali swoje wiadomości i umiejętności.  Po krótkim egzaminie  udali się na oficjalną uroczystość pasowania  na ucznia. Po odczytaniu tekstu ślubowania i złożeniu przyrzeczenia, pani dyrektor Małgorzata Semik dokonała uroczystego aktu pasowania każdego pierwszoklasisty na ucznia. Po uroczystości uczniowie udali się na mały poczęstunek, a wychowawczynie wręczyły okolicznościowe dyplomy, upominki od rodziców oraz artykuły odblaskowe w ramach akcji „Odblaskowy pierwszak”.

Od tej chwili pierwszoklasistów można oficjalnie wpisać w poczet uczniów naszej szkoły. Liczymy na to, że dotrzymają swoich zobowiązań i będą dbać o dobre imię klasy i szkoły, zaś swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom.

Zobacz więcej: Facebook