dzieci siedzą

W ubiegłych latach podczas tłustego czwartku uczniowie wraz z Szkolnym Kołem Wolontariatu brali udział w akcji " Wyślij pączka do Afryki".

W tym dniu wolontariusze naszej szkoły sprzedawali pyszne pączki, dochód ze sprzedaży był przeznaczony na projekty realizowane przez braci kapucynów. W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną z Szkolnym Klubem Wolontariatu postanowiliśmy przenieść akcję do internetu.Pomóc może każdy ! W jedności siła. Jeśli każdy z nas wyśle choćby jednego wirtualnego pączka do Afryki, to w sumie napełniamy brzuszki wielu maluchom! A przy okazji nam urośnie serce.Dlatego prosimy Państwa o odwiedzenie strony www.pączek.kapucyni.pl i zakup wirtualnego pączka.A dodatkowo Szkolny Klub Wolontariatu organizuje konkurs "Jak obchodzisz tłusty czwartek" czekamy na najlepsze samodzielnie wykonane zdjęcie pączka. Zdjęcia prosimy dodawać w komentarzu na Facebook pod postem, za każde zdjęcie Szkolny Klub Wolontariatu wpłaci na akcję Wyślij Pączka do Afryki 2,50 zł.