klocki z napisem news

Ze względu na utrzymujący się stan zagrożenia  zakażeniem wirusem Covid-19 w aglomeracji śląskiej, Prezydent Miasta Gliwice Pan Adam Neumann, wyraził zgodę na  dalsze zawieszenie zajęć od 1.06.2020 do 26.06.2020 czyli do końca roku szkolnego 2019/2020:  opiekuńczo - wychowawczych z elementami dydaktyki w  klasach I-III, zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, zajęć rewalidacyjnych  oraz stacjonarnych konsultacji dla uczniów.

Nauczyciele w dalszym ciągu będą prowadzić zajęcia w formie on-line. Informacja dotycząca zawieszenia zajęć została, zgodnie z par. 18 ust. 3  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 Nr 6, poz. 69 z późn. zm. )

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
Ewa Rak – wicedyrektor SP nr 18 w ZSP 8 w Gliwicach.