baner reklamujący bieg

Szanowni Państwo,

fundacja: Biegamy z Sercem.pl, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach, TOM-TECH, ZEVO oraz Zespół Przedszkoli Miejskich nr 4,  zaprasza do POWITANIA WIOSNY W RYTMACH RADOSNEJ ZUMBY.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich chętnych, a w szczególności do dzieci, młodzieży z gliwickich szkół oraz przedszkoli.

„POWITANIE WIOSNY Z ZUMBĄ NA GLIWICKIM RYNKU” to bezpłatna, plenerowa, rekreacyjna impreza, która odbędzie się 20 marca 2020 r.

Początek - godz.10:00.

Przewidywany czas zakończenia - ok.11:00.

Zainteresowani udziałem proszeni są o zgłoszenie mailowe na adres //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korespondencją SOD na skrzynkę EX_ZPM4_11(Magda Plewnia) w terminie do 15 marca 2020 r.

Wszystkie szczegóły w załączniku.

docZgoda_OPIEKUN_2.doc43.5 KB

docZGODZ_dzieci.doc40.5 KB