tło piłki nożne

W dniu 3.03 rozgrywaliśmy 3 kolejkę piłkarskiej  Międzyszkolnej Ligi Futsalu. Przeciwnikiem była Szkoła Podstawowa Nr 21 z Gliwic, która jak się okazało, od pierwszych minut miała ogromne trudności z utrzymaniem się przy piłce i nie radziła sobie z naszą ofensywą.

Już pierwsza składna akcja w naszym wykonaniu zakończyła się skuteczną finalizacją i szybkim otwarciem wyniku, a kolejne minuty potwierdziły jedynie dominację  młodych piłkarzy z Okrzei 16. Ostatecznie SP18 zdeklasowała swojego rywala wygrywając 12:0 a bramki dla zespołu zdobywali: Michalski Błażej 5, Kołeczko Kacper 4 i Hajder Gracjan 3.  Gratulacje dla całej drużyny!!!

Skład SP 18: Bądyra Mateusz, Domagalski Igor, Hajder Gracjan, Michalski Błażej, Kołeczko Kacper, Jokiel Szymon, Śliwiński Seweryn.