uczennice stoją przy stole do ping ponga

W dniu 04.02.2020r. Rozegrano III już turniej tenisa stołowego w ramach rozgrywek Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowali: Igor Pawlik, Nikita Cieszujko, Mikołaj Dec, Paweł Spińczyk, a wśród dziewcząt: Karolina Płaczek, Małgorzata Pietek i Zosia Rajs.

Chłopcy pomimo niezłych umiejętności i dużego zaangażowania musieli uznać wyższość swoich rywali na etapie eliminacji. Dziewczynki natomiast pokazały klasę!!! Zosia Rajs w swojej kategorii wiekowej była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze bez straty seta, natomiast Małgosia Pietek zajęła II miejsce uznając wyższość rywalki dopiero w finałowym, emocjonującym, trzysetowym pojedynku. Ogromne gratulacje!!!

Zobacz więcej: Facebook