uczestnicy wycieczki do alpakarnii

Dnia 12 października uczniowie naszej szkoły odwiedzili Alpakarnię Alpakcafe. Wycieczka rozpoczęła się od karmienia alpak oraz innych zwierząt, co okazało się niesamowitym doświadczeniem. Dzieci z radością podawały przysmaki, a alpaki chętnie podchodziły i jadły z rąk.

Następnie uczestniczyliśmy w warsztatach tworzenia alpak z gliny. Każdy uczeń miał okazję wykazać się kreatywnością, formując swoją unikalną alpakę.

Na zakończenie wycieczki przyszedł czas na zabawę. Uczniowie biegali po placu zabaw oraz korzystali z dmuchańców, co dostarczyło im mnóstwo radości i śmiechu. To była wspaniała okazja do integracji i wspólnej zabawy.

Wycieczka do Alpakarni Alpakcafe na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów!

Zobacz więcej: Facebook