karta z notesu z napisem zapraszamy do udziału w konkursie fizyczno-biologicznym

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fizyczno-Biologicznym dla uczniów klas IV-VIII SP, organizowanym przez I Społeczną Szkołę Podstawową w Gliwicach.

Tematyka pracy konkursowej: „Zjawiska fizyczne a ciało człowieka”

Ocenie konkursowej podlega opracowana przez ucznia prezentacja multimedialna na powyższy temat. Uczeń przygotowuje prezentację pod kierunkiem nauczyciela fizyki i/lub biologii. Prezentacja powinna składać się z maksymalnie 20 slajdów. Ostatni slajd powinien zawierać: imię i nazwisko autora (ucznia), imiona i nazwiska nauczycieli-opiekunów, nazwę i adres szkoły, adres e-mail szkoły oraz bibliografię.

Szkoła przeprowadzi wewnętrzny konkurs, w którym przewidziano drobne upominki oraz ocenę z aktywności. Najlepsza prezentacja zostanie przesłana do konkursu międzyszkolnego.

Termin przesłania prac: 16.11.2024 r.

Wszelkich informacji, inspiracji i pomocy udzielają p. Pach oraz p. Dymek.

Zachęcamy! :)

Efekty poprzedniej edycji można zobaczyć na naszej stronie: https://zsp8.edu.pl/aktualnosci-szkola/1102-gratulacje-dla-marty