Dzieci na biezni w czasie rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

Wakacje, czas odpoczynku, przygód i beztroski, dobiegły końca. Po dwóch miesiącach letniej przerwy, uczniowie naszej szkoły znowu wrócili do szkolnych ławek, aby rozpocząć kolejny rok pełen nauki, wyzwań oraz nowych doświadczeń. Rok szkolny 2024/2025 został oficjalnie zainaugurowany podczas uroczystej akademii, która zgromadziła całą społeczność szkolną.

Nauczycielom i wychowawcom życzymy satysfakcji z pracy z uczniami, cierpliwości i wytrwałości w codziennych obowiązkach, a rodzicom – radości z osiągnięć ich dzieci oraz wsparcia w codziennych wyzwaniach, jakie niesie ze sobą szkolna rzeczywistość.

Niech rok szkolny 2024/2025 będzie czasem pełnym sukcesów, nowych przyjaźni i niezapomnianych chwil. Powodzenia!