dziewczynki w tyrakcie występu na gali pieśń niesiemy w darze

Dnia 23 maja 2024 roku w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II odbyła się uroczysta Gala XVI Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Religijnej  "Pieśń niesiemy w darze" połączona z wręczeniem nagród i koncertem laureatów. Konkurs swoim patronatem objął JE ksiądz biskup Sławomir Oder.

Nagrody laureatom wręczali pani dyrektor ZSP nr 8 Małgorzata Semik oraz przewodniczący jury konkursu ks. Robert Chudoba. W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście, laureaci, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.

Koncert będący świętem pieśni i piosenki religijnej w hołdzie św. Janowi Pawłowi II - patronowi szkoły, jest równocześnie czasem spotkania i wspólnego przeżywania wrażeń artystycznych dostarczanych przez wykonawców.

Organizatorkami konkursu są nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Pawła II w Gliwicach.

Nasz konkurs może odbywać się dzięki wsparciu wielu osób i instytucji. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania:

JE ks. bp. Sławomirowi Oderowi

JE ks. bp. Andrzejowi Iwaneckiemu

Urzędowi Miasta Gliwice

Centrum Edukacyjnemu im. św. Jana Pawła II w Gliwicach

Centrum Kultury VICTORIA w Gliwicach

Radzie Dzielnicy „Zatorze” w Gliwicach

"Gościowi Niedzielnemu"

Zapraszamy do obejrzenia relacji zamieszczonej na stronie Gościa Niedzielnego, link do strony poniżej.

Zobacz więcej: Facebook