Dzieci, które wygrały szkolny konkurs Mam Talent

21 marca 2024 tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny odbył się szkolny konkurs Mam Talent. W finale wystąpiła 10 wspaniałych i utalentowanych uczennic. Umiejętności były wszechstronne od śpiewu i nagrywania muzyki, przez taniec, akrobatykę i gimnastykę, po rysunek. Emocji było co nie miara, publiczność klaskała i wiwatowała oraz  miała okazje wybrać swojego zwycięzcę.

Jako gość specjalny wystąpiła Hanna Stachel- ubiegłoroczna zwyciężczyni, która zaprezentowała taniec irlandzki. Mimo ogromnego wysiłku prezentowała się z ogromną gracja i pięknym uśmiechem.

Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Semik dodając uczestnikom otuchy.

Po występach całej dziesiątki jury w składzie: p. Alicja Dera, p. Iwona Kossowska, p. Danuta Pubrat, p. Jagoda Dejneko oraz Julka Babińska, udało się na obrady. Trzeba było chwilę poczekać, ponieważ wybór był bardzo trudny.

Ale udało się! Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce - Michalina Wypysińska (taniec na kole)

II miejsce - Aniela Zając (śpiew z gitarą)

III miejsce - Karolina Ficek (rysunek).

Nagroda publiczności - Michalina Wypysińska.

Zobacz więcej:  YouTube

Wszystkim gratulujemy!!!

Korzystając z okazji dziękujemy sponsorom za wspaniałe nagrody:

Lodziarni Bajka za vouchery na pyszne lody

Radzie Rodziców SP 18 za bony do Empiku

Samorządowi Uczniowskiemu za bilety do kina

Szkole językowej Clan4you za gadżety.