W trakcie dnia otwartego szkoły, spotkanie w sali gimnastycznej nauczycielka opowiada a dzieci siedza na ławkach i słuchają, w tle dyrekcja szkoły

Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa.

Swoją wędrówkę rozpoczęli od sali gimnastycznej, gdzie przywitała ich Dyrekcja szkoły. Goście mogli podziwiać występ uczennicy Zosi Liseckiej, prezentującej wiersz „Pudełko zwane wyobraźnią” oraz uczestniczyć w warsztatach muzycznych. Następnie rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele zorganizowali ciekawe zajęcia. Dzieci otrzymały kolorowe koła z logo szkoły i z programem zajęć w formie rysunkowej pod hasłem „ Festiwal Młodego
Odkrywcy”. Kolejnymi miejscami na trasie były warsztaty plastyczne, fizyczno – chemiczne, językowe i przyrodnicze. Na zakończenie wędrówki po szkole goście mogli zobaczyć ciekawe wystawki i ekspozycje prac naszych uczniów oraz mogli podziwiać ich osiągnięcia w postaci licznych pucharów, medali i dyplomów. Wreszcie zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń dzieci spotkały się ze swoimi rodzicami i ze smaczną niespodzianką wróciły do domu.

Zoibacz więcej: Facebook