10 listopada odbył się SZKOLNY RAJD NIEPODLEGŁOŚCI dla klas VI, VII i VIII. Upamiętniliśmy nie tylko fakt odzyskania państwa ale także 100- lecie przyłączenia części Górnego Śląska do Polski.

Uczniowie w zadaniu przedrajdowym zaprezentowali Hymn Województwa Śląskiego z 1922 roku. Uczestnicy rajdu przemierzali dzielnicę Zatorze i wykonywali różnorodne zadania treścią nawiązujące do wybranych miejsc, ważnych historycznie i kulturowo. Podstawą była dobra zabawa, kreatywność, współpraca całego zespołu klasowego. Gratulujemy zaangażowania i sportowej rywalizacji. Dziękujemy wychowawcom i opiekunom grup oraz fundatorom nagród.
Kto dostanie puchar? Wszystko będzie jasne na podsumowaniu rajdu - w  środę 23 XI godz.11 45 (duża sala gimnastyczna). Tymczasem zapraszamy na foto prezentację.

Kliknij

rajd2