dzieci na akademii

Z tej okazji w naszej szkole 13.10.2022r odbyła się uroczysta akademia.  Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

Obecni na uroczystości: dyrekcja, nauczyciele, przedstawiciele  rodziców, uczniowie i pracownicy szkoły poznali z humorem szkolną rzeczywistość, popłynęło wiele pięknych życzeń i wyrazów uznania dla pracy pedagogów. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za  trud i poświęcenie wszystkim pracownikom szkoły.  Każdy z nich otrzymał gliniane serduszka z życzeniami.  Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie w  pracy gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Uroczystość została przygotowana przez uczniów z  klas: 2a, 4a i 5a pod nadzorem p.G.Sadowskiej,  p. A.Dery  i p. G.Szafarz.

Zobacz więcej:  Fotorelacja