grupa dzieci

W środę 15.06.22r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Gliwicach odbyła się XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu  „Bezpieczny Pierwszak”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Agata Blukacz kl. 1a, Oliwia Sikora kl. 1b, Jan Pach kl. 1c. Zawodnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą obejmującą zarówno znajomość przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego i właściwego zachowania na drodze, w domu i w sytuacjach zagrożenia. Na koniec zmagań odbyła się konkurencja sprawnościowa – jazda slalomem na hulajnodze z prawidłowym przekraczaniem przejścia dla pieszych.                                 
Rywalizacja drużyn odbywała się pod czujnym okiem jury, w skład którego weszli przedstawiciel gliwickiej Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej. 

Nasze pierwszaki okazały się najlepsze i zajęły I miejsce w konkursie!

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu.

 

Zobacz więcej:  Fotorelacja