dzieci odbierają nagrodę

Dnia 20 maja 2022 roku w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II odbyła się uroczysta Gala XIV Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Religijnej  "Pieśń niesiemy w darze" połączona z wręczeniem nagród i koncertem laureatów.

Konkurs swoim patronatem objął JE ksiądz biskup Jan Kopiec, a w jego imieniu  nagrody wręczał JE ksiądz biskup  Andrzej Iwanecki wraz z dyrektorem naszej szkoły panią Małgorzatą Semik. W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście, laureaci konkursu, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.

         Gala jest świętem pieśni i piosenki religijnej w hołdzie św. Janowi Pawłowi II - patronowi naszej szkoły. Poprzez konkurs przybliżamy dzieciom i młodzieży postać Papieża, popularyzujemy piosenkę religijną i rozwijamy ich zainteresowania muzyczne.
Organizatorkami konkursu są nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Pawła II w Gliwicach: Jagoda Bismor, Joanna Czekańska, Ewa Mazurkiewicz-Mirocha, Beata Mirocha i Joanna Sojka.

         Nasz konkurs może odbywać się dzięki wsparciu wielu osób i instytucji. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania: 

JE ks. bp. Janowi  Kopcowi

JE ks. bp. Andrzejowi Iwaneckiemu

Urzędowi Miasta Gliwice

Centrum Edukacyjnemu im. św. Jana Pawła II w Gliwicach

"Gościowi Niedzielnemu" 

Młodzieżowemu Domowi Kultury  w Gliwicach

Radzie Rodziców SP 18  w ZSP nr 8 w Gliwicach

Radzie Osiedla „Zatorze” w Gliwicach

Zobacz więcej:  Fotorelacja