Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 22 marca wszystkie przedszkolaki PM Nr 8
w Gliwicach zgodnie  z tradycją pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę. Odbył się uroczysty pochód z marzanną wokół placówki przedszkolnej. Dzieci żegnały zimę piosenką ,,Żegnaj marzanno”.  Zapraszamy do naszej galerii.

Ze względów ekologicznych nasza Marzanna nie została wrzucona do rzeki, lecz polana wodą w ogrodzie szkolnym. Przedszkolaki powitały Panią Wiosnę radosną piosenką ,,Wiosenny rock and roll”. Dzieci pełne wrażeń wraz z gaikiem wróciły do swoich sal, by poprzez zabawy i konkursy o tematyce wiosennej kontynuować powitanie tak upragnionej wiosny. Mamy nadzieję, że wiosna posłucha przedszkolaków i zostanie z nami na dobre.

Powitanie wiosny galeria