23 czerwca 2022 r. dzieci sześcioletnie z grupy ,, Sówek'' uroczyście pożegnały przedszkole. Część artystyczna odbyła się na auli w Gliwickim Centrum Edukacyjnym. Sześciolatki że wzruszeniem poprzez wiersze, inscenizację i piosenki pożegnały beztroskie lata dzieciństwa, dziękując wszystkim pracownikom przedszkola za każdą pogodną chwilę, za uśmiech i dobrą radę. Dzieci z wielką dumą odbierały dyplomy ukończenia edukacji przedszkolnej wręczane przez Panią Dyrektor.

By uczcić ten wyjątkowy dzień i móc jeszcze przez chwilę spędzić czas na wspólnej zabawie wszystkie ,, Sówki" wraz z rodzicami spotkały się w sali zabaw ,,Alegra" w Gliwicach. Dzień pełen wrażeń i emocji z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich sześciolatków.
Życzymy wszystkim ,, Sówkom" powodzenia na nowej drodze edukacji szkolnej!

Zapraszamy do GALERII na Facebooku