Z okazji Dnia Mamy i Taty grupa Misiów zaprosiła swoich Rodziców na warsztaty do przedszkola. 27 maja odbyło się spotkanie z Mami, podczas którego dzieci wspólnie z Mamusiami wykonały tulipana metodą origami. Następnie Mamy stanęły przed trudnym zadaniem- musiały zgadnąć, który portret narysowała ich pociecha. Wspólny czas spotkania wypełniały także zabawy muzyczno- ruchowe. Na koniec Dzieci i Mamy wykonały sobie masażyk relaksacyjny. 

Z kolei 22 czerwca Misie gościły swoich Tatusiów. Tym razem wspólny czas upłynął na rozgrywkach sportowych, które odbywały się w parach (dziecko+tata). Tatusiowie stanęli przed takim samym zadaniem jak Mamy- musieli zgadnąć, który rysunek przedstawia ich osobę. Następnie odbyły się zabawy z chustą Klanzy. 

Zapraszamy do FOTORELACJI- uśmiechy na twarzach dzieci i gości mówią same za siebie - to były miło spędzone chwile.