121. Rocznica Powstania Szkoły Podstawowej nr 18

2024-11-07

Z okazji 121. rocznicy powstania Szkoły Podstawowej nr 18 w Gliwicach świętujemy istnienie naszej pięknej szkoły! To wyjątkowy czas, aby wspólnie uczcić jej bogatą historię, tradycje oraz lata zaangażowania w edukację i rozwój młodych pokoleń.

Nasza szkoła, z dumą służąca kolejnym pokoleniom, to miejsce, w którym każdy uczeń ma szansę odkrywać swoje talenty, zdobywać wiedzę i kształtować charakter. Obchody tego jubileuszu to okazja, by docenić pracę nauczycieli, zaangażowanie uczniów oraz wsparcie rodziców, które razem tworzą wyjątkową społeczność naszej szkoły.

Niech ta rocznica będzie inspiracją do dalszego rozwoju i wspólnego tworzenia kolejnych, pięknych rozdziałów w historii naszej szkoły.

Budynek szkoły podstawowej nr 18 w Gliwicach zdjęcie stare czarno białe

• 2024-11-07