drewniany model

"Miłe słowa są jak plaster miodu – słodyczą dla duszy i lekarstwem dla ciała".

/Salomon/

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Wybierz sposób, który bardziej Ci odpowiada:

a) wykonaj e-kartkę w wybranym programie komputerowym

b) wykonaj kartkę dowolną techniką plastyczną Możesz napisać na niej życzenia, pozdrowienia lub po prostu coś miłego:)

Pamiętaj! Bądźmy dla siebie życzliwi na co dzień, nie tylko od święta... Szczegółowe informacje: Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Ocenie podlegać będą: pomysłowość i poprawność językowa. Wykonane prace należy zamieścić przez Classroom w zakładce „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień” (po prawej stronie projektu kliknij na przycisk „dodaj lub utwórz”, dołącz zdjęcie lub plik i kliknij „oddaj”) Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2020 Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone :)

Zapraszamy I.Kossowska I.Sołowij