dzieci stoją na boisku

2 października uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej. Uroczystość odbyła się na boisku szkolnym.Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły, Małgorzata Semik dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, życząc samych sukcesów w długiej karierze szkolnej. Dzieci ubrane w świąteczne stroje galowe zaprosiły rodziców w muzyczną podróż w nieznane i niedopowiedziane. Miłą chwilą było wręczenie dyplomów i plecaków ufundowanych przez firmę Fluor.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, aby szkoła była dla nich miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, znajdą nowe przyjaźnie, rozwiną swoje zdolności i zainteresowania.

Zobacz  więcej: Facebook