słoneczniki

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Dzisiaj kończymy rok szkolny 2019/2020, który był inny niż poprzednie. Za nami  kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów, w jakże trudnym i wymagającym od nas wszystkich czasie.

Z dnia na dzień musieliśmy wszyscy zmierzyć się z nową sytuacją, było to bardzo trudne doświadczenie zarówno dla Was –drodzy uczniowie, jak dla nauczycieli i Waszych  opiekunów.  Większości z Was udało się  dobrze odnaleźć w tej trudnej rzeczywistości i otrzymać promocję do kolejnej  klasy. Gratuluję Wam wszystkim!!!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do ósmoklasistów, którzy opuszczają na zawsze nasze szkolne mury.  Przed Wami  kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale jesteście  do niego dobrze przygotowani. Okres nauki w naszej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę  na dalszą wędrówkę nowymi ścieżkami życia i edukacji. Życzę Wam samych sukcesów w nowych szkołach, radości w rozwijaniu swoich talentów i pasji, odwagi w podążaniu za swoimi marzeniami. Realizujcie swoje życiowe plany, na ścieżkach życia spotykajcie samych życzliwych ludzi i sami bądźcie dobrymi ludźmi.

Szanowni Rodzice, pragnę Państwu podziękować w imieniu swoim i Grona Pedagogicznego za cierpliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie z jakim pomagaliście swoim pociechom w tym trudnym dla wszystkich czasie zdalnego nauczania. Zdajemy sobie sprawę, że nie było łatwo. 

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Gronu Pedagogicznemu życzę  spokojnego, słonecznego wypoczynku. Odpocznijcie, nabierzcie  siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący, ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Do zobaczenia !

Tym samym rok szkolny 2019/2020 uważam za zakończony ☺ - Ewa Rak – wicedyrektor szkoły