stadion piłkarski

Z przyjemnością informujemy o kontynuacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 8 w Gliwicach programu „Szkoła na stadionie”!

Celem akcji, którą kieruje klub sportowy Piast Gliwice do najmłodszych i ich opiekunów, jest promowanie kibicowania w bezpiecznej, przyjemnej i pełnej radości atmosferze na Stadionie Miejskim w Gliwicach, promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia poprzez zachęcanie do aktywności fizycznej i odpowiedniego odżywiania się, promowanie meczów Piasta Gliwice - poprzez zagwarantowanie uczniom promocyjnych cen biletów na mecze, promowanie Stadionu Miejskiego w Gliwicach poprzez organizowanie wycieczek dla szkół, promowanie szkół poprzez komunikaty spikera przed meczem i w przerwie meczu oraz w klubowych kanałach społecznościowych -relacjonowanie (artykuły, foto i wideo) obecności szkół na meczu oraz wizyt zawodników/maskotki.

W ramach programu zachęcamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami do wizyty na stadionie przy Okrzei 20 w dniu meczu Ekstraklasy. Oferta  jaką daje ten program nie ogranicza się wyłącznie do oglądania zmagań na boisku piłkarskim. Już na 2 godziny przed meczem w ramach akcji  Match Day przewidziano wiele atrakcji dla dzieci – strefa zabaw i animacji: konkursy, zabawy, spotkania z piłkarzami, malowanie buziek i wiele innych, a dla dorosłych napoje i przekąski w ramach akcji promocyjnej klubowych sponsorów.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do szkolnego koordynatora – mgr Krzysztof Bednarek, danych personalnych koniecznych do uzyskania biletu imiennego: Imię, nazwisko i pesel dziecka, oraz imię, nazwisko i pesel opiekuna. 

Cena biletu dla dziecka – 1zł

Cena biletu dla opiekuna – 15zł

Sektor rodzinno-szkolny: sektor I, sektor J, a w szczególnych przypadkach dodatkowo sektor N

Bilety do odbioru w przedsprzedaży dostępne są w klubowym sklepiku przed stadionem, natomiast dzień przed meczem lub w dniu meczu w kasie nr2

Aby zapobiec pewnym trudnościom, zamieszaniu, niepotrzebnej nerwowości, zalecamy aby dane osobowe do szkolnego koordynatora na konkretny mecz spływały odpowiednio wcześniej. I tak gdy mecz rozgrywany jest w piątek – dane przesyłamy do środy, natomiast kiedy „gramy” w sobotę, niedzielę lub poniedziałek – dane docierają do koordynatora do czwartku.

Przypominam że wejście na stadion osoby innej niż ta, której dane personalne wydrukowane są na bilecie jest złamaniem prawa i grozi przykrymi konsekwencjami.