Uczniowie na spartakiadzie siedzą w rzędzie w sali gimnastycznej

Nagły atak zimy nie przeszkodził naszym trzecioklasistom w dotarciu do hali PreZero Arena i udziale w II Miejskiej Spartakiadzie Trzecioklasistów.

Do zawodów sumiennie przygotowywała się wyłoniona w eliminacjach 12-sto osobowa drużyna z klasy 3b i 3c, a konkurencje wymagały nie tylko szybkości i zwrotności, ale też współpracy zespołowej. Choć  zawody miały charakter zabawy i nie chodziło w nich o zajęcie konkretnych miejsc, ale o propagowanie aktywności fizycznej, biorące w nich udział drużyny rywalizowały ze sobą z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Nasza drużyna wypadła wspaniale! Duża zasługa w tym kibiców, którzy pod wodzą Przemka z 3c w niesamowity sposób zagrzewali sportowców do walki. Na zakończenie zawodów wszyscy otrzymali złote medale, drobne gadżety i sprzęt sportowy oraz zrobili sobie zdjęcie z sędziami i Piastusiem - maskotą Piasta Gliwice. To była bardzo udana impreza.

Zobacz więcej: Facebook