rajd

Na stałe do harmonogramu pracy naszej szkoły wpisał się Rajd, którego celem jest upamiętnienie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Tegoroczna odsłona miała również za cel uczczenie 120-lecia naszej Szkoły. Uczniowie klas 4-8 rywalizowali między sobą o zwycięstwo, o które w tym roku było wyjątkowo trudno ze względu na liczbę startujących drużyn. 7 listopada pogoda wspaniale dopisała i uczestnicy po wspólnym odśpiewaniu hymny państwowego oraz hymnu szkoły wyruszyli na trasę, na której czekało wiele niespodzianek.

Warto w tym miejscu dodać, iż sponsorami nagród była Rada Dzielnicy Zatorze, Rada Rodziców ZSP8 oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla. Ostatecznie zwyciężyła klasa 7a z dorobkiem aż 49 punktów. Drugie miejsce zajęła klasa 5c zdobywając 45,5 punktów, a ledwie pół punkta mniej  klasa 7c. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, organizatorom dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zobacz więcej:  Facebook