rajd

Za nami wyjątkowy dzień, gdy mija 120 lat od wybudowania naszej szkoły. Wszystkie klasy świętowały i brały udział w wyjątkowym zdarzeniu.

W salach uczniowie przygotowali symbole patriotyczne i przypomnieli sobie przeszłość szkoły i postać naszego patrona. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy i hymn szkoły. Klasy starsze 4-8 ruszyły pełne zapału na Zatorze by wykonywać zadania rajdowe o treściach patriotycznych i jubileuszowych. Spotkało ich wiele niespodzianek a pogoda dopisywała.
Młodsze klasy odwiedziły siedem wybranych miejsc w szkole gdzie czekała na nich opowieść, przygoda, gry i zagadki. Z dumą prezentowały wykonane plakaty, hasło i historyczny widok szkoły ułożony z puzzli. Radość, pozytywne emocje i miłe wspomnienia będą z pewnością dotyczyć tego dnia.
Klasy starsze czekają na wyniki, nagrody i podsumowanie Rajdu Niepodległości.

Historia szkoły!

Zobacz więcej: Facebook