uczniowie

21 lutego 2023 Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie interdyscyplinarnym „KARUZELA ZE SCHWEITZEREM" organizowanym przez gliwicką szkołę ETE. Wśród zadań należało wykonać doświadczenie z chemii, fizyki i odpowiedzieć na pytania z różnych dyscyplin, m.in. geografia, historii czy biologi.

Uczniowie przechodzili między salami i stanowiskami, wykonując polecenia. Za wykonane polecenia otrzymywali punkty od 0 do 10. W podsumowaniu ważną rolę odegrał również czas, w jakim wykonali to zadanie. Ostatecznie spośród wielu szkół drużyna chłopców: Miłosz Blicharski, Wojciech Mieńciuk oraz Oleksandr Kucher zajęła 2 miejsce. Dziewczynom: Natalii Włoch, Natalii Sobeckiej oraz Agacie Kozłowskiej dopisało trochę mniej szczęścia i znalazły się poza podium.

Wszystkim GRATULUJEMY i cieszymy się z Waszych sukcesów.

PS. Dodajmy, że to nie pierwszy konkurs... Miłosz oraz Oleksandr reprezentują naszą szkołę w wielu konkursach z nauk ścisłych osiągając mniejsze i większe sukcesy 🏆🏆🏆