dzieci na wycieczce

Za nim wszystkich uczniów ogarnęło wakacyjne szaleństwo, klasa 1a i 1b zakończyły rok szkolny edukacyjno – integracyjną wycieczką do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu.

Jest to ciekawy pomysł na nietuzinkowy ogród zoologiczny. Dzieci spacerowały  przepięknymi górskimi ścieżkami parku obcując ze swobodnie przechadzającymi się danielami, sarnami i lamami. Podziwiały dziki, żubry i jelenie spacerujące po wybiegach oraz  woliery z ptakami. Największymi  atrakcjami były pokazy lotów ptaków drapieżnych - bielika, jastrzębia i sokoła połączone z prelekcją na ich temat, zwiedzanie ekspozycji Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej i szaleństwa na placu zabaw. Wszyscy wrócili zadowoleni, choć odrobinę zmęczeni.

Gorąco polecamy to miejsce!

Zobacz więcej: Wspaniałe zakończenie roku szkolnego