Kiermasz świąteczny

Kategoria
Szkoła
Termin
2019-12-13

Dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły i przedszkola 

 serdecznie zapraszają wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i zaprzyjaźnionych sąsiadów na coroczny

SZKOLNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY,

który odbędzie się w szkole w piątek 13 grudnia 2019 roku w godzinach od 16.00 do 19.00

Zapewniamy wiele atrakcji:

przedświąteczne spotkanie z piłkarzami Piasta, przedstawienia jasełkowe, koncerty kolędowe, czytanie bajki świątecznej, warsztaty plastyczne, muzyczne, komputerowe i matematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, kiermasz pięknych kartek i ozdób świątecznych oraz kiermasz ciast, pierogów i innych potraw świątecznych. Zapraszamy też do naszej nastrojowej kawiarenkipachnącej świąteczną kawą i wypiekami!

święta

 
 

Terminy

  • 2019-12-13