Szanowni Rodzice!

9 marca br.  o godz. 9:00 rozpocznie się nabór do gliwickich publicznych placówek wychowania przedszkolnego (przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych) na rok szkolny 2021/2022.

Link do naboru: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gliwice

Po zalogowaniu się na stronie, należy wypełnić wniosek, wydrukować go, podpisać (oboje rodzice) oraz wraz z dodatkowymi dokumentami donieść do przedszkola pierwszego wyboru. Dodatkowe dokumenty obowiązują w przypadku spełniania poszczególnych kryteriów.

Podpisany wniosek wraz z załączonymi dokumentami prosimy przynieść  w zaklejonej kopercie do budynku przedszkola przy ul. Horsta Bienka 19 - do dnia 25.03.2021 r. do godziny 15:00.

Na budynku zawieszona jest specjalna skrzynka na dokumenty do rekrutacji. Prosimy o wrzucanie do niej kopert z dokumentami. W przypadku stwierdzonych braków w dokumentach lub innych niezgodności, będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie.

Poniżej znajduje się plik z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2021/2022:

pdfZasady_rekrutacji_na_rok_szkolny_2021_2022.pdf427.33 KB

Serdecznie zapraszamy także do obejrzenia filmu przedstawiającego działalność naszej placówki, który dostępny jest tutaj-> Nasze przedszkole 😃