"Misiaki-Społeczniaki" - Dzień Uśmiechu

Kategoria
Przedszkole
Termin
2020-10-02 00:00 - 23:59

"Dzień Uśmiechu" - Misie życzą wszystkim przedszkolakom, rodzicom i pracownikom przedszkola aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo „uśmiech nic nie kosztuje, ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego, który go daje”, czyni nas lepszymii piękniejszymi.

 

"Misiaki-Społeczniaki" - to cykliczne akcje prospołeczne mające na celu uwrażliwianie dzieci na potrzeby innych oraz wyzbycie się egocentryzmu. To kształtowanie postaw prospołecznych rozpoczynając od środowiska najlbiższego jakim jest grupa przedszkolna, kończąc na społeczności lokalnej oraz zwierzętach.

 Wychowanie społeczne w przedszkolu jest zarówno w teorii, jak i w praktyce integralnie związane z całokształtem działalności wychowawczej. Kształtowanie umiejętności prospołecznych dzieci odgrywa znaczącą rolę w ich późniejszym życiu.

 
 

Terminy

  • 2020-10-02 00:00 - 23:59