Kotki

Mamy 4 latka, sięgamy główkami ponad przedszkolny stół. Mamy kolorowe kredki, farby oraz plastelinę, z nich tworzymy piękne prace, które podziwiać na gazetce możemy.Do zabawy się wciąż rwiemy, zgodnie i wesoło się bawimy.Po niej potem też sprzątamy, bo my o porządek dbamy.Rączki wciąż myjemy, do jedzenia zasiadamy i wszystko z talerzyka zjadamy. Uczymy się śpiewać, wierszyki recytować i z radością tańczymy kiedy gra muzyka. Nazywamy się Kotkami bo jesteśmy czyścioszkami.

Wychowawcy i nauczyciele

Wychowawca: mgr Anna Kozłowska

Drugi nauczyciel: mgr Irena Polok

Pomoc nauczyciela: Lucyna Czyżewska

Grupa mieści się w budynku szkoły w sali nr 10

Co robimy w kwietniu:

1. Berek!
  2. Mniam, mniam.
  3. Nasza planeta.
  4. Lubię tańczyć.

NASZE WIERSZE I PIOSENKI:

pdfNasze_wiersze_i_piosenki_w_kwietniu_-_KOTKI.pdf520.97 KB

Ogłoszenia:

W ramach projektu "Ekspedycja w świat żywiołów" w kwietniu poznawać będziemy żywioł ZIEMIA. O wyjściach i spotkaniach informować będziemy na bieżąco.

W związku z egzaminem ósmoklasisty w dniach 15-17.04.2019r. wejście do szkoły nie będzie możliwe w godz. 9:00-12:00.