Odświętnie ubrane dzieci stoją na baczność, by odśpiewać hymn. Jest również poczet sztandarowy

Gliwice zainaugurowały rok szkolny 2023/2024. Uroczystość odbyła się 4 września w naszej placówce. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 gościł w swych murach senatora RP, Zygmunta Frankiewicza, przedstawicieli służb mundurowych, władze miasta oraz przedstawiciela Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Prezydent miasta, Andrzej Neumann, w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na troskę samorządu o gliwicką edukację oraz życzył uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Podczas inauguracji wręczono dyrektorom gliwickich szkół nominacje na kolejne kadencje. Goście z entuzjazmem przyjęli program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków i uczniów naszej placówki, który uświetnił tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego w Gliwicach.

Zapraszamy do galerii:KLIK