Szanowni Rodzice!
15 marca br. o godzinie 9.00 rozpocznie się nabór do gliwickich publicznych placówek wychowania przedszkolnego (przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych) na rok szkolny 2022/2023.

Poniżej znajduje się link do strony dla Rodziców:
Link do naboru: https://gliwice.formico.pl

Po zalogowaniu się na stronie, należy wypełnić wniosek, wydrukować go, podpisać (oboje rodzice) oraz, wraz z dodatkowymi dokumentami, donieść do przedszkola pierwszego wyboru. Dodatkowe dokumenty obowiązują w przypadku spełniania poszczególnych kryteriów.
W przypadku, gdy rodzice składają podpis elektroniczny, dokumenty nie muszą być donoszone do placówki. Podpisany wniosek z załączonymi dokumentami prosimy przynieść do budynki przedszkola przy ul. Horsta Bienka 19 do dnia 01.04.2022 r. do godziny 15.00. Na budynku zawieszona jest skrzynka na dokumenty do rekrutacji. Prosimy o wrzucanie do niej dokumentów w kopercie. W przypadku stwierdzonych braków w dokumentach lub innych
niezgodności, będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Joanną Zielińską, tel. 32 231 39 32, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.