Szanowni Rodzice,

chcielibyśmy przekazać, że przedszkole w poniedziałek jest otwarte i na tą chwilę nie zostały wprowadzone absolutnie żadne ograniczenia, czy też nowe wytyczne dotyczące funkcjonowania przedszkoli.

 W związku z sytuacją jaką mamy w tej chwili na świecie możliwe są pewne zmiany organizacyjne. Niestety nie mamy możliwości informowania Państwa o każdej zmianie z większym wyprzedzeniem, ponieważ jak zapewne Państwo zauważyliście, sytuacja jest bardzo dynamiczna i nasze działania muszą być równie szybkie. Proszę nam wierzyć, że również chcielibyśmy wiedzieć co będzie jutro, za tydzień - ale jak się Państwo domyślacie, nikt takiej wiedzy nie posiada. Będziemy Państwa w miarę możliwości na bieżąco informować o zmianach organizacyjnych i bardzo prosimy o śledzenie aktualności na stronie oraz systematyczne zaglądanie do edziennika.

Życzymy Państwu oraz wszystkim naszym przedszkolakom dużo zdrowia!