Odbierając dziecko prosimy, by rodzice korzystali z wideodomofonu, który ułatwia komunikację oraz odbieranie dzieci. Wideodomofon wyposażony jest w kamerę. Sale są wyposażone w ekrany, na których widoczna jest osoba odbierająca dziecko. Osoba odbierająca może zostać poproszona o okazanie dowodu tożsamości.

Instrukcja:

Wisienki: 1
Winogronka: 2
Malinki: 3
Jeżynki: 4
Jagódki: 5
Poziomki: 6

• wybierz nr grupy za pomocą strzałek i naciśnij OK
  • potwierdź swój wybór naciskając jeszcze raz OK
  • poczekaj na rozmowę z nauczycielem
  • po sygnale wejdź na hol przedszkola i potwierdź swoją tożsamość pani z obsługi (dzieci nowoprzyjęte)

kucharze

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki były przygotowane z mysią o prawidłowym rozwoju naszych przedszkolaków. Posiadamy przestronną i dobrze wyposażoną kuchnię. Panie Kucharki z sercem gotują zdrowe domowe obiady. W zakładce „Jadłospis” prosimy zapoznać się z aktualnym menu na cały tydzień. Dodatkowo zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji w jadłospisach.

Dzienna stawka żywieniowa czyli koszt surowców wynosi: 9,50 zł

• Śniadanie : 2,20 zl
  • Obiad : 5.50 zł
  • Podwieczorek : 1,80 zł.

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że wzorem ubiegłego roku przedszkole nie organizuje grupowego ubezpieczenia dla dzieci. Rodzic ubezpiecza dziecko indywidualnie.

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do uiszczenia opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego z góry do dnia 10 każdego miesiąca na rachunek bankowy ZSP nr 8 w Gliwicach, na podstawie pisemnej informacji

o wysokości tej opłaty za dany miesiąc, przekazanej do 5 dnia każdego miesiąca.

Numer konta bankowego:

08 1160 2202 0000 0005 0819 0159 bank Millenium

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY

mgr Klaudia Malaga (psycholog);  godzina dostępności dla dzieci i rodziców środa 13.00-14.00

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA PRZEDSZKOLNEGO
Dni tygodnia Godziny