na zdjęciu stoi dwójka dzieci, chłopiec i dziewczynka, w dłoniach trzymają dyplomy oraz torebki prezentowe.

Iga S. oraz Jan K. z grupy Kotków wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym „Gadające zwierzaki”.

Wielkie gratulacje dla Igi S. za zdobycie III miejsca. Drobne upominki za udział w konkursie otrzymał również Jan K. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością oraz starannością. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej – ilustracji o tematyce zwierzęcej. Praca miała przedstawiać zwierzę/zwierzęta (domowe, leśne, dzikie) wraz z wydawanym przez nie odgłosem przedstawionym graficznie (zwroty dźwiękonaśladowcze). Celem konkursu było: rozwijanie sprawności narządów artykulacyjnych, stymulowanie rozwoju mowy czynnej i mowy biernej oraz pobudzenie kreatywności i aktywności artystycznej dziecka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!